MENÜ

Kedi Köpek Mezarlığı - Evcil Hayvan Mezarlığıİstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı Evcil Hayvan Köpek Mezarlığı İstanbul Hayvan Mezarlığı İstanbul Köpek Mezarlığı İstanbul Kedi Mezarlığı Hayvan Mezarlığı İstanbul Evcil Hayvan Pet Mezarlığı İstanbul Krematoryum Kremasyon Hizmeti Pet Semetary Pet Cremation Pet Services Animals Kremasyon Dog Cremation Cat Cremation

1999 beri Türkiye'nin ve Halihazırda İstanbul'un İlk ve Tek Kedi Köpek Pet Evcil Hayvan Mezarlığı

Türkiye'de bir ilk 2017 itibarıyla Pet Krematoryum Evcil Hayvanlar Kedi Köpek Kremasyon Hizmeti Vermeye Başladık.

Cremation Animals Cremation Pet Cremation Services Dog and Cat Cremation Services

Sorry only working on weekdays cremation Monday to Friday
Payment is taken before the cremation process


Üzgünüz şimdilik sadece Pazartesiden Cumaya hafta içi Kremasyon (Ölü Yakma) hizmeti veriyoruz. Hafta sonu gelenler Pazartesiye kadar soğutucuda bekletilir.
Hafta içi sabahtan teslim edilenler akşama doğru, öğleden sonra teslim edilenlerin külleri ertesi gün geri teslim edilir.
İsteğe bağlı, adresten teslim alınıp ve veya adrese teslim seçeneğiniz de mevcuttur.
Kremasyon hizmeti için önceden randevu alınıp Krematoryumun hazırlanması ve Geri dönüşü mümkün olmadığı için yakım öncesi ücretinin peşin ödenmesi gerekmektedir.
Ödeme Kremasyon işleminden önce alınmaktadır. Yaktıktan sonra vereceğiz gibi polemiklere girilmemektedir!

Dostlarınızın (Pet Taksi ile Yerinizden klimalı aracımızla alınarak) defin işlemleri yapılır.

Bütün mezarlıklarımız yeri belli olsun, yıllar içerisinde kayma karışma kaybolma olmasın diye betonarme ve numaralı olarak dizayn edilmiştir.
Tamamı betonarme ve iki farklı boyutta tasarlanmış olan mezarlıkların, isteğe göre 
çiçeklendirme ve yıllık özel bakımı da yapılmaktadır. Defin işlemlerinin fiyatlandırması, betonarme mezarlıkların toprak, mermer, malzeme, işçilik.., Beykoz m2 maliyetleri ve mezarların kalıcılığı da hesaba katılarak elde edilmiştir.

İstanbul'un Beykoz ilçesinde 1999 yılında deprem sonrası, Türkiye'de de ebediyete intikal edecek Pet Evcil Hayvanlar Mezarlığı olması üzere tasarlanıp, buna göre inşası özel olarak ayrılmış arsada gerçekleştirilerek, pet kedi köpek evcil hayvanlar mezarlığı olarak hayvanseverlere hizmet vermeye başlamıştır..

Pet evcil hayvanlar mezarlığımız İstanbul Beykoz'da İstanbul boğazı deniz kenarına 3 dakika, Beykoz korusuna 2 dakika, Acarkent ve Beykoz konaklarına 5 dakika mesafede Riva ve Polonezköy yolu üzerindeki vadide ana yol kenarındadır, önü çift yönlü otobüs ve minibüs durağı olan Akbaba semti ana yolu üstünde orman kenarında, keşke bizim de mezarlığımız böyle bir yerde olabilseydi diyebileceğiniz bir yerdedir.
İstanbul'un her yerinden vapur, tekne, otobüs, minibüs gibi ulaşım araçlarıyla bir tek akbil, İstanbul kart vb ile kapısına kadar ulaşabileceğiniz bir noktadadır.

1999 itibarıyla 20 yıldır Pet evcil hayvanlar mezarlığı olarak kullanılan, oturmuş, bilinen, Türkiye'nin ve İstanbul'un gazetelere haber olmuş hali hazırda ilk ve tek gerçek hayvan mezarlığıdır.

İnsanları dolandırmak amaçlı farklı adresler kullanılmış, sabit bir adresi olmayan, yeri yurdu konumu gizlenen paylaşılmayan, İstanbul'da yada dibinde izlenimi verilmiş, yine tarlalara hayvan mezarlığı havası vermek için internetten yurt dışı fotoğraflar indirilip konmuş, çekim hileleriyle mezarlık süsü verilmiş, gittiği yere kadar gider düşüncesiyle kısa günün karı peşinde koşan sahtekarlara karşı dikkatli olunuz. 

Google Maps Harita Adres Konum Ulaşım Seçenekleri ve Süreleri için Tıklayınız!


Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı ziyaret saatleri haftanın 7 günü 10:00 - 16:00 saatleri dahilindedir ve haber vermeksizin gelip ziyaretlerinizi yapabileceğiniz, çayınızı kahvenizi içebileceğiniz aktif gerçek bir yerdir.

Hayvan mezarlığına defin işlemi yaptıran veya yaptırmayı düşünen her kişi bilmeli ve kabul etmeli ki;
Musevi, Hristiyan, Müslüman veya farklı inanca ve isteğinize uygun mezarlıkların dizaynı anlaşmalı olduğumuz işinin ehli mermer firması tarafından verilmektedir. Mezarlığa dışarıdan mermerci inşaatçı vs adı altında herhangi birileri getirtilip çivi dahi çaktırılamaz. 

Alınan ücretler hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, dolayısıyla tapu tahsis vb. belge verilmemektedir, lakin vasiyetle ebediyete intikal edecek şekilde hayrı düşünülerek kurulmuş olan bu mezarlık yeri, pet hayvanları için geçici süreli, kiralık tarzda değil, kalıcı olarak kurulmuştur.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmelidir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlimizdir ve dolayısıyla yerleri de kalıcıdır. Üç, beş, on yıllık süreli kiralık, ticarethane tarzı bir yer değildir. Ancak son ziyaretin üstünden uzun yıllar geçtiği halde ziyareti yapılmayan mezarlıkların sahibinin vefat ettiği düşünülerek eğer gerekirse üstüne bir fakirin pet hayvanının defin gömü işlemi yapılabilir..

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu 
İstanbul'un Anadolu(Asya) yakasında bulunan ilçeler:
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar
İstanbul'un Avrupa(Rumeli) yakasında bulunan ilçeler:
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Facebook Haberleri ve Diğer Fotoğraflar için tıklayınız!
1- Gazete Haberleri İçin tıklayınız!

2- Diğer Gazete Haberleri İçin Tıklayınız!


Veteriner Klinikleri
Pet Hayvanlarına Kanun Gereği Mikroçip Takılacak
Köpeğin Sahibinden 10 Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu

Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın...
Yandex.Metrica