MENÜ

Köpek Oteli Beykoz


Köpek Oteli / Köpek Pansiyonu / Köpek Bakımı / Pet Otel Hizmetleri

Arazimiz İstanbul Beykoz Akbaba köyünde  ana yol üstü Orman kenarındadır. 
Köpeklerimizin konakladığı yerler dünya normlarının üstündedir. 
Konakladıkları odalar yerden ısıtmalı, yerden tavana porselen kaplı, aydınlatmaları ısı, ses ve ultraviyole filtreli ithal İsveç polikarbonu, çatı izolasyonu en yüksek kalite ısı ve ses yalıtımlı sandwiç panelden oluşmaktadır. 
Her köpeğin ayrı ayrı kaldığı odalar köpeğin türüne göre 6, 10 ve 12 m2 padoglardan oluşmaktadır.

Dünya kalitesi ROYAL CANIN köpek maması ile beslenme, kilo ve form garantisi.
Tuvalet ve gezme ihtiyacı için günde en az iki kez açık gezi alanlarından istifade.
Asgari 15 gün kalan müşterilerimize ücretsiz manikür, pedikür, kulak temizliği ve banyo.


İSTENİLENLER

Köpek Oteli - Köpek Pansiyonu hizmeti alacak olan müşterilerimizin Aşı Karnesi ile birlikte gelmesi gerekmektedir.
Aşılaması hiç yapılmamış veya Karma ve Bronchine aşıları eksik olan köpekleri otelimize kabul edememekteyiz. 
Aşı ve Parazit programında eksiklik olan köpeklerinizin uygulamalarını Veteriner Hekiminize veya bizden aldığınız hizmet sürecinde Çiftliğimiz Veteriner Hekimimize tamamlatabilirsiniz.


DİKKAT! 

Köpek Pansiyonu - Köpek Oteli - Köpek Bakımı hizmeti alan Müşterilerimizin en geç, idari personel mesai bitiş saati olan 16:30 itibarı ile çıkış işlemlerini sonlandırmış olması gerekmektedir. 
16:30 ve sonrası o günün ücreti de alınacaktır.
Akşam 19:00 itibarı ile tüm personel paydos ettiği için ücreti mukabili de olsa hiç bir şekilde teslimat yapılmayacaktır.

Saat 16:30 ve sonrası köpeklerin yemek, gezi, genel temizlik, dezenfeksiyon ve istirahat saati olup ücreti mukabili de olsa Köpek Satışı, Mama Satışı, Pet Shop Malzemeleri Satışı, Köpek Eğitimi, Veterinerlik Hizmetleri, Mezarlık Ziyareti gibi hiç bir hizmet verilemeyecektir. 
Eğitimde, Pansiyonda, Mezarlıkta köpeği olan köpek sahiplerinin ziyaret saati 10:00 - 16:30 arasındadır.

Köpeğini çiftliğimize bırakan her müşteri bu şartları itiraza gerek kalmadan kabul etmiş sayılır.


Köpek Konaklama - Köpek Oteli - Köpek Pansiyonu - Köpek Bakımı hizmetlerinde sıkıntı yaşanmaması için en az 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptırılmasında fayda vardır. 
Pet Taksi hizmeti için en az bir gün önceden mesai saatleri içerisinde rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.
Köpek Oteli - Köpek Pansiyonu - Köpek Bakımı - Pet Taksi Hizmetleri - Veterinerlik Hizmetleri - Pet Shop Hizmetleri için lütfen önceden arayınız.
Tüm Kampanya Fiyatlarımız İçin Tıklayınız.
Pet Shop Malzemeleri ve Royal Canin Köpek Maması Toptan Satışı İçin Tıklayınız.
Greendog Kennel K-9 Club Köpek Eğitim Üretim Bakım Merkezi Çiftlik Görselleri İçin Tıklayınız!

Greendog Kennels K-9 Club Since 1991 - Türkiye'nin İlk Köpek Yetiştirme Eğitim Üretim Bakım Merkezi

Doğal - Standart - Gold Üyelik Şartları  ve Özel Kampanya Fiyatlarından İstifade Şartları 

Doğal Üyelik
Köpeğini çiftliğimizden satın almış olanlar, 
Köpeğini Greendog eğitim merkezinde eğittirmiş olanlar, 
Köpeğinin Aşılamalarını, Mamalarını, Alışverişlerini vs. ve veya herhangi birini daimi yapan eski müşteriler gibi,
Hepsi doğal üyemiz olarak Kampanya Fiyatları linki içindeki tüm fırsatlardan her zaman istifade hakları vardır. 
 
Standart Üyelik 
Doğal üyelik haklarına sahip olmak için en azından yıllık Köpek Maması alımının tarafımıza taahhüt edilmesi veya birkaç aylık mama alımını yapması ve veya köpeğini eğittirmesi gibi gerekmektedir.
İlk defa köpeğini pansiyona getirip vaatlerde bulunup ağza bir parmak çalıp üye fiyatından köpeklerini pansiyona bırakamazlar.

Gold Üyelik 
Yıllık Köpek Maması ve Veterinerlik Hizmetlerinin de tarafımıza taahhüt edilmesi gerekmektedir.

Gold Üyelik Artı Avantajı 
Yıl içinde kaç sefer ve 1 gün de dahil kaç günlüğüne pansiyon hizmetlerimizden faydalanırsa faydalansınlar her seferinde ücretsiz manikür, pedikür, kulak temizliği ve banyo hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanacaklardır. 

Gold ve Standart Üyelik şartları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen arayınız.


İllegal Köpek Pansiyonu - Köpek Oteli - Pet Otel - Köpek Barınağı - Hayvan Barınağı - Köpek Bakım Evi - Köpek Bakımı Hizmetleri

Hayvan sahiplerini bilinçlendirmek adına kanunen evcil hayvan oteli / pansiyonu hizmeti verme yetkileri ve verilebilecek yerler konusunda sizleri bilinçlendirmek isterim.

Öncelikle bu hizmeti verebilecek yerlerin ki kanunen sadece Köpek Çiftlikleri verebilir! 

Adları; İster Köpek Oteli - Köpek Pansiyonu - Köpek Evi - Köpek Barınağı - Hayvan Barınağı - Pet Otel - Köpek Bakım Evi adı altında olsun, bu hizmeti verecek yerlerin, evcillerin türüne göre; Yerine  getirilmesi gereken nizamnamedeki şartları oluşturduktan sonra T.C. Tarım Bakanlığı ve Belediye tarafından da uygun görüldüğü taktirde bu yerlere çalışma ruhsatı verilir. 

Ruhsatsız yerlerin her ne isim adı altında olursa olsun kanunen böyle bir hizmeti vermesi yasaktır.

Ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada ilgili kanunlar aynıdır çünkü gerekçeleri de aynıdır.
Kliniklerin, Pet shop ların, Ruhsatsız Çiftliklerin, Evde köpek pansiyonu adı altındaki ilgisiz kaçak iş yapan kişi ve yerlerin, otel / pansiyon adı altında böyle bir hizmet verme yetkisi yoktur ve kanunen yasaktır. 

Bunların sebeplerine gelince; 

1- Klinikler - Son derece tehlikeli ve bulaşıcı viral hastalıklardan müzdarip hasta hayvanların tedavi edildiği bir buluşma noktasıdır, dolayısı ile sağlıklı hayvanların böyle bir ortamda riziko edilmesine göz yumulamaz.
Ruhsatları, sadece koruyucu hekimlik, tedavi, mama ve evcil hayvan aksesuarları satışı üzerinedir. 
(Kedi - Köpek Oteli Pansiyonu, Bakımı, Eğitimi, Evcil Hayvan Satışı gibi hizmetleri veremezler.)
 
2- Pet Shop - Ruhsatı ile hizmet veren yerlerin gerek yurt dışından gelen evcil hayvanların sağlık durumlarının muallakta olması gerek satışa sunulan hayvanların teşhir yerlerinin sağlık, bakım, konaklama, gezme ve tuvalet ihtiyaçlarına uygun olmayışı sebepleri ile Kedi Köpek Oteli Pansiyonu, Bakımı, Eğitimi gibi vs. adı altında hizmet vermesine müsaade edilemez. 
Ruhsatları, sadece evcil hayvan satışı, mama ve aksesuarları satışı üzerinedir.
(Veterinerlik hizmetleri, Veteriner ürünleri, Kedi Köpek Oteli Pansiyonu, Eğitimi, Kedi Köpek Üretimi gibi hizmetleri veremezler, Bu alanlarda faaliyet gösteremezler)

3- Köpek Çiftlikleri - Köpek Oteli Köpek Pansiyonu, Köpek Bakımı, Köpek Eğitimi, Köpek Üretimi ve Satışı, Evcil Hayvan Mama, Malzeme ve Aksesuarı satışı gibi tüm hizmetleri  vermek için gerekli şartları yerine getirip ruhsat almış olmak kaydı ile yapmaya yetkili tek mercidir. 
Ruhsatları, Evcil Hayvan Kedi Köpek Oteli Pansiyonu, Bakımı, Üretimi, Satışı, Eğitimi, Mama, Malzeme ve Aksesuarları Satış ve Faaliyeti üzerinedir.
Üretimini, Eğitimini, Satışını, Bakımını yaptığı evcil hayvanlar ve yavruları hariç olmak üzere, Kendi bünyesindeki konaklayan hayvanlar harici dışarıdan gelen hayvan sahiplerine veterinerlik hizmeti veremezler.)

4- Evde Kedi Köpek Pansiyonu -  Adı altında ne bir ticari kaydı, ne ruhsatı, ne evcil hayvan kedi köpek bakımı ve sağlığı hakkında sertifikası, ne de hiç bir bilgi ve tecrübesi olmayan, kaçak göçek, bağımsız şekilde faaliyet gösteren genelde bayramlarda ortaya çıkan, tamamı illegal iş yapan tiplerdir ve en tehlikeli yerlerdir.
Evcil hayvanınız, kediniz, köpeğiniz kapatıldığı yerden kaçıp bir araba altında kalsa, veya kaybolsa, kapatıldığı yerde evde kömürlükte vs bağlı olduğu yerde ipini koparıp biri bir diğerini parçalasa, bir başkasına satılıp kaçtı vs. dense hiç bir hak talep edemezsiniz. Ne şikayet edebileceğiniz, ne de hakkınızı arayabileceğiniz yetkili bir merci bulamazsınız.
 
Kanunların yaptırımı olabilmesi ve gerektiğinde hakkınızı araya bilmeniz için öncelikle iş yaptığınız yerin T.C Ticari kaydı olmalı akabinde de yetkili kurumlar Tarım Bakanlığı ve Belediyeden  bu işi yapmaya yetkin olduğuna dair ruhsatı bulunmalıdır! Yoksa devletin tüm kurumlarının yetkisi haricindedir, cezai müeyyidesi ve bağlayıcılığı yoktur, aksi bir durumda hiç bir şekilde hiç bir hakkınızı arayamazsınız!

Başınızdan geçen olumlu veya olumsuz olayları, her türlü söylemlerinizi, hayvan severleri bilgilendirmek adına rahatsız olduğunuz kötü tecrübelerinizi ve yaşadıklarınızı, hasta hayvan satış ve sonrası başınıza gelenleri, köpek otel pansiyon yerlerinde yaşadıklarınızı, köpek eğitmeni köpek eğitim merkezi gibi yerlerde başınıza gelen konuları bize info@greendog.com.tr yazarsanız sitemiz 'Köpek Haberleri' bölümünde diğer hayvan severler ile paylaşabilir, hastalıklı hayvan satışı, pet shop gerçeği, köpek otelleri köpek pansiyonları, köpek eğitim merkezlerigibi konularda yardımcı olarak, gerek hastalıklı hayvan satışının önüne geçilmesin de gerek köpek bakım evi, köpek oteli köpek pansiyonu hizmetlerinde gerek köpek eğitim merkezleri köpek eğitim uzmanları gibi konularda diğer hayvan sahiplerine veya köpek satın almayı düşünenlere yardımda bulunabilirsiniz.

Türkiye'de sektörün ilk kurumu ve Patentli GREENDOG markasının sahibi olarak misyonumuz, hayvan sahibi ve hayvan sahibi olmayı düşünenleri dolandırma amaçlı kişi veya işletmelerin zaman içinde sektörümüzde gün geçtikçe yoğunlaşan şekilde artmasının önüne geçmek, yine içimizde konumlanmış ve sektörümüzü karalayan bu yüz karalarını içimizden temizleyerek insanların ve sektörümüzün mağdur edilmesinin önüne geçmektir.
Pet oteller, Köpek oteli, Köpek pansiyonu, Köpek evi, Köpek barınağı, Hayvan barınağı, Köpek oteli fiyatları, Köpek pansiyonu fiyatları
Köpek bakım evi, Köpek pansiyonu İstanbul, Köpek pansiyonu Anadolu yakası, Köpek pansiyonu Avrupa yakası, Köpek pansiyonu İstanbul Avrupa, Köpek pansiyonu İstanbul Anadolu yakası, Köpek oteli İstanbul, Köpek oteli Anadolu yakası, Köpek oteli Beykoz, Anadolu yakası köpek pansiyonu
Veteriner Klinikleri
Pet Hayvanlarına Kanun Gereği Mikroçip Takılacak
Köpeğin Sahibinden 10 Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu

Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın...
Yandex.Metrica