MENÜ

Köpekçiler İle Farkımız


Sayın hayvan dostları;


Öncelikle şunu belirtmek isterim, çiftliğimizde zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz safkan damızlıklarımızdan üreyen genetiği test edilmiş yavrular haricinde farklı ırktan köpeklerin satışı yapılmamaktadır.


Yine Türkiye genelinde olduğu üzere bavul ticareti adı altında bahsedilen kırma, viral vs. hastalıklı doğu bloku kökenli köpek satışı yapılmamaktadır. 


Üretimini ve satışını yaptığımız köpekler hakkında ayrıntılı bilgiler almak için tıklayınız.

Köpek satın alırken size rehberlik edecek bilgiler ve köpek fiyatları için tıklayınız.

Amerika ve Avrupa’dan ithal köpeklerin fiyatları da çok yüksek olduğu için genellikle tavsiye etmemekteyiz. Uygun şartlara haiz olmak kaydı ile koruyucu köpek olarak German Shepherd (Alman Kurdu), Rottweiler tavsiye etmekte, dost köpek olarak da Golden Retriever, Labrador Retriever ırkı, arama köpeği olarak da yine Labrador Retriever ırkı köpekleri tüm dünyada olduğu gibi tavsiye etmekteyiz.  


‘Sitemiz Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın. ‘e-posta’ adresinizi bırakıp üye olduğunuz takdirde çok özel avantajlardan, kampanyalardan istifade etme ve haberdar edilme hakkı kazanacaksınız.


Köpek sahibi olmadan önce doğru köpek seçimi yapılabilmesi ve birlikteliğinizin sorunsuz bir şekilde ömür boyu devam edebilmesi için 
‘Köpek Irkları & Seçimi’ ‘Köpek Satışı’ ve ‘Çok Önemli’ linklerimizi ayrıntılı olarak inceleyiniz.  

Akabinde gerekli eğitim, öğretim ve yavru köpek bakımı hakkında gerekli ön eğitim bilgilerini alabilmeniz için 
‘Köpek Eğitimi’ ‘Yavru Köpek Bakımı’ linki içerisindeki linklerimizi ayrıntılı olarak inceleyiniz.  

Verilen eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi için yine 
‘Köpek Eğitimi’ linki içinde ve satılık köpeklerimiz ile ilgili olarak ‘Yavru ve Eğitimli Köpek Satışı’ linkimizi, üyelerimize özel kampanyalar ve fiyatlar ile ilgili olarak‘Kampanyalar’ linkimizi inceleyiniz.  

Daha ayrıntılı ve aydınlatıcı bilgilendirilme için ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden kulübümüzü ziyaret ederek istifade edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize, köpekler ile ilgili rehber niteliğinde hazırlanmış ve sürekli güncellenen dünyanın en kapsamlı ve her türlü hizmetin verilebildiği köpek dostu siteniz için uzun uzadıya incelemenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Aradığınız bilgileri bulabilmek için sağ üst köşede 
Site İçi Arama bölümünü kullanabilirsiniz.

 

Yayınlanmasını istediğiniz eksik veya yetersiz bulduğunuz konularda bizi bilgilendirirseniz en kısa zamanda gereği yapılacaktır.


Yoğunluk ve zaman yetersizliği yüzünden e-mail yolu ile her zaman hızlı cevap yetiştirilememektedir, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Duyurularınızı, başınızdan geçen olumlu veya olumsuz olayları, her türlü söylemlerinizi, hayvan severleri bilgilendirmek adına rahatsız olduğunuz kötü tecrübelerinizi ve yaşadıklarınızı, hasta hayvan satışı ve sonrası başınıza gelenleri gibi konuları Bize Ulaşın bölümünü kullanmaya çalışarak diğer hayvan severler ile de paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, hastalıklı hayvan satışı ve pet shop gerçeği için www.haykod.org derneğini de ziyaret ederek haklı misyonlarında yardımcı olarak, hastalıklı hayvan satışının önüne geçilmesine de yardımda bulunabilirsiniz.

Aslına bakarsanız bu işin 1991 den beri duayeni olarak söyleyebileceğim şudur ki eğer ithalat Amerika veya Avrupa’dan değil de doğu bloku ülkelerden yapılıyorsa ki % 99.9 u bavul ticareti denilen şekilde yapılmaktadır, içlerinde bir tanesinin hastalıklı olması demek hepsinin o hastalığı kesinkes almış olması demektir, sağlam şekilde gelenler de, konuldukları ortamda önceden yerleşmiş hastalıkları almış olarak satışa sunulmaktadır.

Kuluçka dönemini tamamladıktan sonra ortaya çıkan bu hastalıklar çoğu zaman o canlının ölümü ile sonuçlanmaktadır, insanlarımızda o klinik senin bu klinik benim çaresizce koşuşturmak zorunda kalmaktadırlar.

Tüm Türkiye genelinde satışa sunulan hayvanların ki adı ister pet shop olsun ister çiftlik veya hiç bir yeri yurdu dahi olmadan internette kopyaladıkları resimleri kendilerine aitmiş gibi gösterip insanları dolandıranlar, hayvanların kanı üzerinden para kazanan kişiler, hem o canlının ölümünde hem de insanların dolandırılarak sömürülmesinde, en ufak bir rahatsızlık dahi duymadan kazanmaya devam etmektedirler. 

Türkiye’nin 
neresinden köpek alırsanız alın bilin ki, ithal ederiz, getiririz diye konuşan tüm köpek satıcıları, aslında sattıkları köpekleri kendileri ithal edebilmekten çok uzak kişilerdir. İstanbul’da bu işin toptancılığını yapan ki bunların tamamı 5 farklı kişidir, tüm Türkiye genelinde satılan köpeklerin hepsini bu kişiler dağıtmakta ve geneli de fütursuzca çalışmaktadır. 

Köpek bir oyuncak çeşidi değildir! Sorumluluğunu alabileceğinize inanıyorsanız köpek sahibi olunuz! Köpek bakmak son derece meşakkatli bir iştir, almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz! Resimlerine bakarak köpek alınmaz! Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür devam edebilsin! 


DİKKAT!   

Sitemiz sayfaları diğer köpek forum vs. siteleri genelinde olduğu üzere, hayvanlar ile ilgili hiçbir alakası bulunmayan, sadece site hitini yükselterek kazanç sağlamayı amaçlayan ve bunun adına, konusunda uzman olmadan, hayvan sahibi olmak isteyen veya sahibi olmuş kişileri, yanlış veya hatalı bir şekilde yönlendirip, hayvanların zarar görmesine yol açan kişilere göz yuman, çanak tutan bir site değildir.     

Bu amaçla; birkaç köpek besledi veya evcil hayvan kitaplarına baktı veya adına köpek çiftliği dediği bir yerde bakıcılık veya adına eğitimcilik dediği bir iş yaptı diye, yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan kişilerin, köpek eğitim uzmanı veya köpek bakım uzmanı veya veterinermiş gibi ahkam kesip, kocakarı reçetesi diye tabir edilen şekilde, ben yaptım iyi oldu, ben kullandım iyi geldi, şöyle, böyle yapın şeklinde gibi hayvan sahiplerini yönlendirebilecekleri bir platform değildir.

Lütfen doğruluğundan emin olmadığınız konularda insanları yanlış yönlendirip, hayvanların zarar görmesine sebep olmayınız. Sizin köpeğiniz için doğru olan veya sizin köpeğiniz de işe yarayan, bir diğerinde de işe yarayacak anlamına gelmez, gerek sağlık gerek eğitim konularında olsun her işi uzmanı olan kişilerden yardım alarak gerçekleştiriniz. Her uzmanım diyen kişinin de uzmanlık ile alakası olmayabileceğini unutmayınız. 


Greendog Kennel K9 Club Köpek Çiftliği 
Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Rehberlik Merkezi

Greendog Köpek Eğitimleri

Uzman yerli ve yabancı eğitmenler tarafından Yavru Köpek Eğitimi, Yavru Köpek Uyum Eğitimi Puppy Training, Temel İtaat Eğitimi Sevk tasmalı itaat eğitimi Basic Obedience Dog Training, İleri İtaat Eğitimi Sevk tasmasız itaat eğitimi Advanced Obedience Dog Training, K9 Eğitimi K9 Güvenlik köpeği eğitimi Protection Dog Training Saldırı Eğitimi Koruma Köpeği eğitimi, Alan, Eşya Obje, Araç Koruma Eğitimi, Şahıs koruma Bodyguard eğitimi, Silah Eğitimi, Arama Köpeği Eğitimi, Patlayıcı Arama Köpeği Detektör Köpeği eğitimi, Narkotik madde Uyuşturucu Arama Köpeği eğitimi, Trüf Mantarı Arama Köpeği eğitimi, Arama Kurtarma köpeği eğitimi, Şov Aktör Oyuncu köpeği Eğitimi, İşitme Konuşma Engellilere Özel köpek eğitimi, Engelli Köpeği eğitimi, Engelli Hizmet Köpeği eğitimi, Davranış Eğitimi Dog Behavior Training Davranış problemleri çözümü, Sosyalleşme eğitimi Asosyallik Sosyalleşme Problemleri çözümü, Agresyon Sorunu çözümü Dog Aggression problemi rehabilitasyonu, Altına Kaçırma Çiş Kaçırma sorunu çözümü, Psikoterapi ve Rehabilitasyon hizmetleri.
Çok yakında Rehber Köpek Eğitimi ile de hizmetinizdeyiz.

0216 - 320 5758  (Haftanın 7 günü 10:00 - 16:30)
0532 - 234 2310  (Haftanın 7 günü 08:00 - 19:00)

Akbaba Köyü / Beykoz / İstanbul
Veteriner Klinikleri
Pet Hayvanlarına Kanun Gereği Mikroçip Takılacak
Köpeğin Sahibinden 10 Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu

Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın...
Yandex.Metrica