MENÜ

Greendog Köpek Oteli


 
Köpek Oteli / Köpek Pansiyonu / Köpek Bakımı / Köpek evi

Ormanda, dünya normlarının üstünde, yerden ısıtmalı, yerden tavana porselen /seramik kaplı, ısı, ses ve ultraviyole filitreli ithal aydınlatmalı, çatı izolasyonu en yüksek kalite ısı ve ses yalıtımlı sandwiç panelli,her köpeğin ayrı ayrı kaldığı 10 m2 padoglar .

Dünya kalitesi ROYAL CANIN ile beslenme, kilo ve form garantisi.

Tuvalet ve gezme ihtiyacı için günde en az iki kez açık gezi alanlarından istifade.

Asgari 15 gün kalan müşterilerimize ücretsiz manikür, pedikür, kulak temizliği ve banyo.

Köpek Oteli / Köpek Pansiyonu hizmeti alacak olan müşterilerimizin Aşı karnesi ile birlikte gelmesi gerekmektedir.

Aşılaması hiç yapılmamış evcilleri otelimize kabul edememekteyiz.

Aşı ve Parazit programı eksik olan evcillerinizin uygulamalarını Veteriner Hekiminize veya bizden aldığınız hizmet sürecinde çiftliğimiz Veteriner Hekimimize tamamlatabilirsiniz.

Köpek Konaklama - Köpek Oteli - Köpek Pansiyonu hizmetlerinde sıkıntı yaşanmaması için en az 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptırılmasında fayda vardır.

Pet Taksi hizmeti için en az bir gün önceden rezervasyon yaptırılması gereklidir.

Köpek Oteli - Köpek Pansiyonu - Köpek Bakımı - Pet Taksi hizmeti alan müşterilerimizin saat 15:00 itibarı ile çıkış işlemlerini sonlandırmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde bir günlük ücret daha alınacaktır. Saat 18:00 sonrası köpeklerin yemek, gezi, genel temizlik - dezenfeksiyon ve istirahat saati olup ücreti mukabili de olsa çıkış işlemi yapılmayacaktır.

Evlere Pet Taksi Klimalı Servis hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi
Önemli Servisler bölümünden edinebilirsiniz.


Ücretlendirmeyle ilgili ayrıntılı bilgiye Dev Kampanya linkimizden erişebilirsiniz.

İllegal Köpek Pansiyonu - Oteli hizmetleri
Hayvan sahiplerini bilinçlendirmek adına kanunen evcil hayvan oteli / pansiyonu hizmeti verme yetkileri ve verilebilecek yerler konusunda sizleri bilinçlendirmek isterim.
Öncelikle bu hizmeti verebilecek yerlerin ki kanunen sadece köpek çiftlikleri verebilir, otel / pansiyon hizmeti verilecek evcillerin türüne göre yerine getirilmesi gereken
nizamnamedeki şartlar oluşturulduktan sonra T.C. Tarım Bakanlığı tarafından uygun görülen çiftliklere çalışma ruhsatı verilir. Ruhsatsız yerlerin köpek çiftliği adı altında olsa bile kanunen böyle bir hizmeti vermesi yasaktır.
Ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada ilgili kanunlar aynıdır çünkü gerekçeleride aynıdır.
Kliniklerin,pet shopların,ruhsatsız çıftliklerin,evde köpek pansiyonu adı altındaki ilgisiz yerlerin, otel / pansiyon adı altında böyle bir hizmet verme yetkisi yoktur ve kanunen yasaktır.
Bunların sebeplerine gelince;
1-Klinikler son derece tehlikeli ve bulaşıcı viral hastalıklardan muzdarip hasta hayvanların tedavi edildiği bir buluşma noktasıdır, dolayısı ile sağlıklı hayvanların böyle bir ortamda riziko edilmesine göz yumulamaz.
Ruhsatları, koruyucu hekimlik, tedavi, mama ve aksesuarları üzerinedir. (Otel / Pansiyon,Eğitim,Evcil Hayvan Satışı hizmetleri veremezler.)
2-Pet Shop ruhsatı ile hizmet veren yerlerin gerek yurt dışından gelen evcil hayvanların sağlık durumlarının muallakta olması gerek satışa sunulan hayvanların teşhir yerlerinin sağlık, bakım, konaklama, gezme ve tuvalet ihtiyaçlarına uygun olmayışı sebebleri ile otel / pansiyon vs. adı altında hizmet vermesine müsade edilemez.
Ruhsatları, evcil hayvan satışı,mama ve aksesuarları üzerinedir.(Veterinerlik,Otel / Pansiyon,Eğitim hizmetleri veremezler.)
3-Köpek çiftliği, oteli / pansiyonu,bakım, eğitim, satış merkezi vs. adı altında faliyet gösteren ruhsatlı köpek çiftlikleri,evcil hayvan oteli / pansiyonu, bakımı,eğitimi,satışı yapmaya, gerekli şartları yerine getirip ruhsat almış olmak kaydı ile tek yetkili merciidir.
Ruhsatları, evcil hayvan oteli / pansiyonu,bakımı,satışı,eğitimi,mama ve aksesuarları üzerinedir.(Kendi bünyesindeki hayvanlar hariç veterinerlik hizmeti veremezler.)
4-Evde kedi - köpek pansiyonu adı altında, ne bir ticari kaydı ne ruhsatı ne de köpek bakımı ve sağlığı hakkında hiç bir bilgi ve tecrübesi olmadan faliyet gösteren tamamı illegal olan yerler en tehlikeli yerlerdir.
Evcil hayvanınız, kediniz, köpeğiniz evden kaçıp araba altında kalsa,evde tıkıştırılmış hayvanlardan bir tanesi ipini koparıp diğer köpeği parçalasa,bir diğer kediyi yutsa,bir başkasına satılıp, kaçtı öldü vs. dense hiç bir hak talep edemezsiniz.Ne şikayet edebileceğiniz, ne de hakkınızı arayabileceğiniz, yetkili ne bir firma ne de bir merci bulamazsınız.
Kanunların yaptırımı olabilmesi ve gerektiğinde hakkınızı arayabilmeniz için öncelikle iş yaptığınız yerin T.C ticari kaydı olmalı akabinde de tek yetkili Tarım Bakanlığından bu işi yapmaya yetkin olduğuna dair ruhsatı bulunmalıdır, yoksa hem devletin, hem tarım bakanlığının yetkisi haricindedir,cezai müeyyidesi ve bağlıyıcılığı yoktur, hiç bir şekilde hakkınızı arayamazsınız.
Veteriner Klinikleri
Pet Hayvanlarına Kanun Gereği Mikroçip Takılacak
Köpeğin Sahibinden 10 Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu

Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın...
Yandex.Metrica