MENÜ

Kedi Köpek Mezarlığı - Evcil Hayvan Mezarlığıİstanbul Evcil Hayvan Mezarlığı Evcil Hayvan Köpek Mezarlığı İstanbul Hayvan Mezarlığı İstanbul Köpek Mezarlığı İstanbul Kedi Mezarlığı Hayvan Mezarlığı İstanbul Evcil Hayvan Pet Mezarlığı İstanbul Krematoryum Kremasyon Hizmeti Pet Cremation Pet Services Animals Kremasyon Dog Cremation Cat Cremation

1999 beri Türkiye'nin ve Halihazırda İstanbul'un İlk ve Tek Kedi Köpek Pet Evcil Hayvan Mezarlığı

Türkiye'de bir ilk 2017 itibarıyla Krematoryum Evcil Hayvanlar Kedi Köpek Kremasyon Hizmeti Vermeye Başladık.

Cremation Animals Cremation Pet Cremation Services Dog and Cat Cremation Services

Sorry only working on weekdays cremation Monday to Friday
Payment is taken before the cremation process


Üzgünüz sadece Pazartesiden Cumaya hafta içi Kremasyon (Ölü Yakma) hizmeti veriyoruz. Hafta sonu gelenler Pazartesiye kadar buzdolabında bekletilir.
Hafta içi sabahtan teslim edilenler akşama doğru, öğleden sonra teslim edilenlerin külleri ertesi gün geri teslim edilir.
Adresten teslim alınıp ve veya adrese teslim seçeneğiniz de mevcuttur.
Kremasyon hizmeti için 1 gün önceden randevu alınıp Krematoryumun hazırlanması ve Geri dönüşü mümkün olmadığı için yakım öncesi ücretinin peşin ödenmesi gerekmektedir.
Ödeme Kremasyon işleminden önce alınmaktadır. Yaktıktan sonra vereceğiz gibi polemiklere girilmemektedir!

Dostlarınızın (Pet Taksi ile Yerinizden klimalı aracımızla alınarak) defin işlemleri yapılır.

Ücretlendirme ve diğer tüm Kampanya Fiyatlarımız bilgisine ulaşmak için Tıklayınız.


Bütün mezarlıklarımız yeri belli olsun, kayma karışma olmasın diye betonarme ve numaralı olarak dizayn edilmiştir.

Tamamı betonarme
ve iki farklı boyutta tasarlanmış olan mezarlıkların, isteğe göre 
çiçeklendirme ve yıllık özel bakımı da yapılmaktadır. Defin işlemlerinin fiyatlandırması betonarme mezarlıkların toprak, mermer, malzeme, işçilik.. m2 maliyetleri de hesaba katılarak elde edilmiştir.

1999 beri İstanbul Beykoz'da ki Pet Evcil Hayvan Mezarlığı olarak ayrılmış ve buna göre dizaynı ve inşaatı yapılmış arazide pet kedi köpek evcil hayvanlar mezarlığı olarak hizmet vermektedir..

Hiç kimseyi yalanlarla, duygu sömürüleriyle çeşitli şekillerde kandırmıyoruz, sonradan değil baştan her şeyi dürüstçe konuşuyoruz.

Öncelikle pet evcil hayvanı mezarlığınız İstanbul Beykoz'da İstanbul boğazı deniz kenarına 3 dakika, Beykoz korusuna 2 dakika, Acarkent ve Beykoz konaklarına 5 dakika mesafede Riva ve Polonezköy yolu üzerindeki vadide ana yol kenarı ormanlık arazidedir, önü otobüs ve minibüs durağı olan Akbaba semti ana yolu üstündedir.

20 yıldır Pet evcil hayvanlar mezarlığı olarak kullanılan, oturmuş, bilinen, Türkiye'nin ve İstanbul'un gazetelere haber olmuş hali hazırda ilk ve tek gerçek hayvan mezarlığıdır.
İnsanları dolandırmak amaçlı farklı adresler, yine hayvan mezarlığı havası vermek için internetten yurt dışı fotoğraflar indirilip konmuş, yine çekim hileleriyle mezarlık kondurulmuş sahte bir yer değildir. 
İstanbul'un her yerinden vapur, tekne, otobüs, minibüs gibi ulaşım araçlarıyla bir tek akbil, İstanbul kart vb ile kapısına kadar ulaşabileceğiniz bir noktadadır.

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı ziyaret saatleri haftanın 7 günü 10:00 - 16:00 saatleri dahilindedir ve haber vermeksizin gelip ziyaretlerinizi yapabileceğiniz, çayınızı kahvenizi içebileceğiniz aktif gerçek bir yerdir.

Hayvan mezarlığına defin işlemi yaptıran veya yaptırmayı düşünen her kişi bilmeli ve kabul etmeli ki;
Musevi, Hristiyan, Müslüman veya farklı inanca ve isteğinize uygun mezarlıkların dizaynı anlaşmalı olduğumuz işinin ehli mermer şirketi tarafından verilmektedir. Mezarlığa dışarıdan mermerci inşaatçı vs adı altında herhangi birileri getirtilip çivi dahi çaktırılamaz. 

Soru işareti bırakmamak üzere geçerli FİYATLAR şeffaf olarak sitemiz ilgili sayfasında paylaşılmıştır, tıklayınız! 

Alınan ücretler hizmet karşılığı olarak alınmaktadır, dolayısıyla tapu tahsis vs. vb. belge verilmemektedir. 

Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığına evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş demektir.

Facebook Haberleri ve Diğer Fotoğraflar için tıklayınız!
1- Gazete Haberleri İçin tıklayınız!

2- Gazete Haberleri İçin Tıklayınız!


Veteriner Klinikleri
Pet Hayvanlarına Kanun Gereği Mikroçip Takılacak
Köpeğin Sahibinden 10 Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu

Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın...
Yandex.Metrica