Üstte gördüğünüz haritayı tıklayarak google maps üzerinden adresinizden adresimize km, yol tarifi, ulaşım süresi gibi navigasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HARİTA ADRES BİLGİSİ KONUM GOOGLE MAPS

Google Maps Harita için Tıklayınız! Greendog Kennels K9 Club Köpek Çiftliği Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Greendog (R) patentli bir markadır! 

Türkiye'nin hiç bir yerinde hiç bir zaman şubemiz olmamıştır.

Tek geçerli adres ve telefonlarımız bu sayfada olanlardır.
Sizleri dolandırma amaçlı Greendog markamızı kullananları, haklarında yasal işlem yaptırabilmemiz için lütfen tarafımıza şikayet ediniz.  


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saygıdeğer Müşterilerimiz;

Greendog sektörün elit ve prensip sahibi firması olarak her parası olana değil sadece ailelere hizmet vermektedir.
Bu sebeple ailelerde rahatsızlık yaratabilecek tarzda müşteri kabul edememekteyiz, anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Müşterilerimize çiftliğimizde hizmet verdiğimiz saatler haftanın 7 günü 10:00 - 16:30 arasıdır!

Bu saatlerin dışında kalan saatler çiftliğimizde eğitim, pansiyon, vb. gibi amaçla konaklayan köpeklerin beslenme, bakım vb. saati olduğu için önce onları düşünerek sizlere hizmet verememekteyiz.

Bu sebeple bu saatler dışında ister köpek, ister pet shop malzemeleri, mama vb. satın almak, ister eğitimde, pansiyonda kalan köpeğinizi ziyaret veya teslim almak, ister mezarlık ziyareti için olsun müşteri kabul edememekteyiz.

Dolayısıyla;

Köpek satın almak için gelmiş, gelecek olan
Tüm bu mama, malzeme, aksesuar pet shop alışverişlerini yapacak olan
Mezarlık ziyaretine gelmiş, gelecek olan
Köpeği pansiyonda veya eğitimde olup da teslim alacak olan
Eğitimi devam eden köpeğinin eğitimine katılmış, katılacak olan

Müşterilerimizin saat 16:30 itibarı ile her ne amaçla olursa olsun hatırlatmaya gerek kalmadan çıkış işlemlerini sonlandırmış olmalarını rica ederiz.

Köpeğini çiftliğimize bırakan her müşteri itiraza gerek kalmadan tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Greendog Kennels K9 Club Since 1991 - Türkiye'nin İlk Köpek Eğitim Üretim Bakım Satış Konaklama ve Yetiştirme Merkezi
Web sitemiz köpekler hakkında her yönüyle yavru köpek bakımından, doğru köpek seçimine, ücretsiz yavru köpek tuvalet eğitiminden diğer köpek eğitimi çeşitlerine, hastalıklarından, olası durumlarda ilk yardım eğitiminize, köpek veterinerlik hizmetleri aşılama ve parazit kürü uygulamalarına, mikroçip sistemlerinden uygulamalarına, hayvan haklarını koruma kanunundan evrensel beyanname ve Avrupa sözleşmelerine, köpekler hakkında A-Z ye her türlü bilgi, hizmet ve konunun bulunduğu sitemiz siz köpek sahibi olmayı düşünen veya olmuş hayvan sevenleri, internet dünyası bilgi kirliliğinden kurtarmak, en doğru şekilde yardımcı olmak, bilgilendirmek, bilinçlendirmek amacıyla rehber kitaptan öte olmak üzere hazırlanmıştır.

Bu sebeple, artık bizi bulduğunuza göre uydur kaydır, atmasyon, birbirinin yalanlarını tekrarlayan kopya siteleri, forum siteleri vb. gezip aklınızı yalan yanlış bilgilerle doldurmanıza gerek kalmamıştır.
Greendog köpek kulübü olarak bilgi, tecrübe ve marka garantisiyle verdiğimiz diğer hizmetlerimiz arasında, sadece kendi üretimimiz saf kan sağlıklı yavru, yetişkin ve eğitimli köpek satışından, pet ve profesyonel köpek eğitim çeşitlerine, köpek pansiyonu hizmetlerinden, uygun saf kan eş bulmaya, veterinerlik hizmetlerinden veteriner köpek bakım ürünlerine, toptan fiyatına perakende köpek maması, köpek kulübesi, köpek taşıma çantası, tasma, kayış, aksesuar vb. bilumum pet shop malzemeleri satışından, pet servis pet taksi hizmetlerine, evcil hayvan kedi köpek mezarlığına kadar hizmet veriyoruz.

Greendog kulüp köpek kategorisinde dünyanın en kapsamlı hizmetlerini veren, maddi kaygı gözetmeksizin sevgi, saygı ve güven üzerine kurulmuş bir köpek dostu ve köpek hizmetleri kuruluşudur.

Rehber sitemizde aradığınız bilgilere daha kolay ulaşabilmeniz için sayfanın en üstünde 'Site içi arama'' bölümü mevcuttur.

Bunun yanı sıra sitemiz ana sayfasında aradığınız konularla ilgili olan ana kategori başlıklarını tıkladığınızda alt başlıklardan daha da fazla başlık ve bilgiler içerdiğini göreceksiniz.

Okumayı, araştırmayı, öğrenmeyi sevmeyen, hazır lop piş ağzıma düş milletimiz geneli yüzünden, günde yüzlerce kez dalga geçer gibi, sanki yazmıyormuş gibi 'Köpek satıyor musunuz? Köpek eğitiyor musunuz? Pansiyon hizmetiniz var mı? Fiyatlar kaç para? Posta adresi alabilir miyim? Çalışma saatleriniz nedir? Akşam mesai saatiniz den sonra köpeğimizi ziyarete gelsek olmaz mı?' gibi gelen gereksiz telefon ve e-postalarla muhatap olmayı, sanki nöbetçi eczane imişiz gibi mesai saatinden sonra alış veriş vb. için kapıya dayanıp, telefona sarılıp 'Açsanıza kardeşim kapıyı alışverişe vb. geldik kapıda kaldık, ne biçim esnafsınız siz? Parasıyla değil mi? Müşteri her zaman haklıdır' gibi konuşan bu tarzda müşteri istemiyoruz.

En çok sorulanlarla ilgili ayrıntılı bilgiler alabileceğiniz ana link başlıkları bulunduğunuz sayfada haritanın üstünde ve sayfanın en altında veya bir tıkla ulaşacağınız ana sayfada mevcuttur!

Lütfen telefona sarılıp alelacele aramadan önce en azından sitemiz ana sayfasındaki kategori başlıklarına göz gezdiriniz!

Sorularınız; Kararını veremediğiniz, çözümünü bulamadığınız, 'Hangi ırk hangi cinsiyet bize uygundur? Dişisi erkeği kaç aylığı mevcut? Köpeğimiz den havlama, ısırma, tuvalet vs. şu şikayetlerimiz var ne yapmamız gerekir? Köpeğimiz için nasıl bir beslenme programı uygulamalıyız?' Adres tarifi vb. gibi şeklinde olmalıdır.

Bilahare imalatçısı, distribütörü, toptancısı olmadığımız halde satışını yaptığımız ürünleri müşterilerimize jest olarak bayi alış fiyatına satmaktayız!
Dolayısıyla gereksiz yere hala pazarlık etmek isteyen müşterilere, pet shoplardan perakende fiyatlara alış veriş yapmalarını tavsiye ederiz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Köpek bir oyuncak çeşidi değildir! Sorumluluğunu alabileceğinize inanıyorsanız köpek sahibi olunuz! 

Satılan köpekler hiç bir şekilde geri alınmaz veya malmış gibi değişimi yapılmaz!
Köpek bakmak son derece meşakkatli ve masraflı bir iştir, almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz! 

Resimlerine bakarak köpek alınmaz! Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ırkına has ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür boyu devam edebilsin! Tarafımızdan uzman tavsiyesi almadan kaşına gözüne aldanıp köpek almamanızı tavsiye ederiz!

Satılan hiç bir ürün (Mama, malzeme, aksesuar, mikroçip, vs. vb.) geri alınmaz! Ambalajı, etiketi, kendisi zarar görmemiş kullanılmamış ürünlerin (Elektirkli, Elektronik, Mikroçip, Havlama önleyici, Köpek kovucu cs. vb. ürünler hariç) değişimi yapılabilir.
Satılan
Mikroçip, Elektrikli, Elektronik, Havlama önleyici, Köpek kovucu vs. vb. ürünün hiç bir şekilde iade veya değişimi söz konusu değildir!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Köpeğinin veterinerlik, bakım, beslenme mama ihtiyaçlarını tarafımızdan sağlayan daimi müşterilerimizin köpekleri 10 yaşına kadar Kaza ve Hastalık durumlarına karşı yıllık 2.000 $ teminatla tarafımızdan Ücretsiz olarak profesyonel koruma altına alınacak ve Resmi Evraklı Garanti verilecektir. Ayrıntılı bilgi için mesai saatinde arayınız.


Köpek Fiyatları Otel Pansiyon Fiyatları Köpek Eğitimi Fiyatları Mezarlık Fiyatları için lütfen tıklayınız. TÜM FİYATLAR FİYATLAR BURADA TIKLA OKU OKU

 

Köpek Eğitimi Paketleri ve İçeriği hakkında ayrıntılı Bilgi almak için lütfen tıklayınız. TÜM EĞİTİM PAKETLERİ İÇERİĞİ EĞİTİM PAKETLERİ OKU TIKLA OKU


Köpek Oteli Pansiyonu ve Köpek Eğitimi Amaçlı Konaklama Şartları için lütfen tıklayınız. OTEL PANSİYON KONAKLAMA ŞARTLARI OTEL PANSİYON OKU
 


Kedi Köpek Evcil Hayvan Mezarlığı Defin Hizmetleri ve Mezarlık Görselleri için lütfen tıklayınız. MEZARLIK DEFİN İŞLEMLERİ ve GÖRSELLERİ TIKLA OKU


Dikkat! İletişim Tercihleri bilgilendirme notu: (OKU, OKU, OKU)


Saygıdeğer Müşterilerimiz;
Günlük yüzlerce mail gelmektedir, sıralamasıyla öncelikli olarak çiftliğimize gelen müşterilerle ilgilenilmekte peşi sıra sabit ve gsm telefonlara yetişmekte kalan zamanda da fırsat buldukça önce WhatsApp mesajlarına en son da e-postalara cevap verilmeye çalışılmaktadır.
Bu sebeple özellikle e-postalarda birkaç günlük yanıt gecikmesi olabileceğini ve veya gözden kaçma ve veya hiç yanıt verilemeyeceğini de belirtmek isteriz.
Yine telefonla arayarak olmadı Whatsapp yolu ile hızlı şekilde iletişim kurmak yerine Abi köpek satıyor musunuz? Köpek Eğitiyor musunuz? Otel pansiyon hizmetiniz var mı? Kaç para? Orası köpek çiftliğimi? Yeriniz İstanbul'da mı? Vb. gibi sorularla e-posta yolu ile kendince iletişim kurmaya çalışan asosyal kişilere ciddiye alınıp cevap verilmeyecektir !
İletişim kurmak, istek ve beklentilerinizi çözüme ulaştırmak için seçeneklerinizi bu kriterlere göre belirlemenizi tavsiye ederiz.

Zaman herkes için kıymetlidir. AYRINTILI CEVABINA bir tıkla erişebileceğiniz SORULAR için e-posta yoluyla çetleşmek veya telefonda yüzlerce kişiye temcit pilavı misali cevap yetiştirebilmek için çalışanları asli işinden alıkoymak mesaimizden çalınmış emektir.
Diğer birçoğu gibi, bizde telefonda fiyat vermiyoruz, telefonda görüşemiyoruz, yerimize buyurun gelin görüşelim demiyoruz! Cevap veriyoruz lakin o kadar çok gereksiz e-posta ve telefon geliyor ki bizde bunların cevabını kalem kalem fiyatlarından şartlarımıza kadar yazdık!
Ki hem zamanı doğru kullanarak asli işimizden geri kalmamak hem de altınızdaki arabaya özel değil herkes için geçerli şartlar ve fiyatlara ulaşarak kimsenin aklında soru işareti kalmasın diye.

Telefonda alacağınız bilgiler, kurallar ve fiyatlar değil burada belge niteliğindeki yazılı bilgiler, kurallar ve fiyatlar geçerlidir! Eğitim, otel pansiyon konaklama, köpek satışı, fiyatlar, hizmetler vs. için ay ben öyle anladım, şöyle zannettim, böyle sandım, ya öylemi hiç bilmiyordum söylemediniz sormak da aklıma gelmedi, ah vah dememeniz için yine yan yattı çamura battı sürprizlerle karşılaşılmaması için en güzeli en baştan her şeyi açıkça konuşup anlaşmaktır. Bu yüzden hayallerinizle örtüşmeyen sürprizlerle karşılaşmamak, sükutu hayale uğramamak için ısrarla web sitemizde yazılı ve tek geçerli taahütlerimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.


LÜTFEN ÖNCE BAŞINIZI YUKARI KALDIRIP OKUYUN ONDAN SONRA E-POSTA ATIN VEYA TELEFONLA ARAYIN!!!


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon
0216 320 57 58 - (7 Gün / 10:00 - 16:30) Greendog Müşteri Kabul ve Çalışma Saatleri
GSM 1
0532 234 23 10 - (7 Gün / 08:00 - 19:00) Greendog Bilgilendirme Saatleri
GSM 2
0534 356 63 09 - (7 Gün / 08:00 - 19:00) Greendog Bilgilendirme Saatleri
E-Posta
info@greendog.com.tr
Adres
Fener Caddesi 7/A - Akbaba Köyü - Beykoz / İstanbul

Resmi Değiştir
Veteriner Klinikleri
Pet Hayvanlarına Kanun Gereği Mikroçip Takılacak
Köpeğin Sahibinden 10 Ricası
Ev Hayvanlarının Korunmasına Dair Avrupa Sözleşmesi
Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi
Hayvan Hakları Koruma Kanunu

Kampanya ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Haber Listemize Katılın...
Yandex.Metrica